פעילות עסקים הנחיות והבהרות 29.3 איגוד רישוי עסקים ושילוט

29 במרץ 2020

למנהלי רישוי עסקים ברשויות המקומיות,

נגיף הקורונה מתפשט בארץ ובעולם בממדים חסרי תקדים. אנו מקבלים הנחיות ועדכונים מגורמים שונים שמשתנים בקצב מטורף ופעמים אנו מוצאים את עצמנו חסרי ידע ובהירות מול בעלי העסקים ברשות שלנו.

אנו עדים ליוזמות מקומיות מקוריות של ראשי רשויות והקהילה למען עסקים מקומיים, ואנו מודים על כך. אני מרגיש שכל אחד מאיתנו עושה את המיטב למען בעלי העסקים והמצוקה הפתאומית אליה הם נקלעו.

אנוכי וחברי הנהלת איגוד רישוי עסקים ושילוט עומדים לרשותכם לכל התייעצות ונעשה ככל שניתן על מנת לענות על שאלות ולהביא את המידע באופן מדויק, עדכני וזמין. אנו פועלים מול כל הגופי הרלוונטיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

ריכזנו עבורכם מסמך הנחיות והבהרות לגבי פעילות של עסקים בהתאם ל:

  1. תקנות שעת חירום (נגיף הקורונה החדש – הגבלת פעילות), התש"ף-2020, סעיף 5 – ההגבלות על פעילויות מסחר ופנאי (מצ"ב כנספח).
  2. מסמכי עדכוני משטרת ישראל ומשרד הבריאות.

חשוב להדגיש – מסמך זה אינו משפטי ולא בא להחליף יעוץ משפטי וככלל יש לפעול בהתאם להנחיות של ממשלת ישראל ומשרד הבריאות, שמתעדכנות באופן שוטף.

בהזדמנות זו אני מבקש להודות לחיים ביבס, יו"ר מרכז השלטון המקומי ועובדי חדר המצב במרכז שלטון מקומי ובמיוחד לעו"ד רות דיין, מנהלת מח' חברה על שיתוף הפעולה. כמו כן אני מודה לכל מי שתורם, בודק ומעדכן אותי ובמיוחד לאיילת וסרמן, מנהלת אגף רישוי עסקים בעיריית תל אביב-יפו וסמנכ"לית רגולציה באיגוד, ליגאל ספרונוב, מנהל האגף לקידום עסקים בעיריית פתח תקווה, מנכ"ל וגזבר האיגוד ולאמיר חכימיאן, מנהל האגף לקידום עסקים בעיריית ירושלים.

אנא עקבו אחר העדכונים באתר האיגוד.

גאה בכם ומאמין שביחד נעשה ונצליח

בברכת בריאות איתנה
נפתלי קאיקוב
י"ר איגוד מנהלי רישוי עסקים ושילוט ברשויות,
מנהל אגף רישוי עסקים, מכרזים ושילוט בעיריית נתניה

 

פעילות עסקים הנחיות והבהרות 29.3 איגוד רישוי עסקים ושילוט

נושאים קשורים

שינוי גודל גופנים